June 27, 2022 03:42
Магазин

Хилари Даф се соблече гола откако се излечи од булимија

Актерката и пејачка Хилари Даф која се прослави со улогите во филмовите и сериите на „Дизни“, позираше гола за познатиот светски магазин Woman’s Health Таа со провокативни фотографии предизвика лавина коментари, а познато е дека порано имала проблеми со исхраната за кои сега отворено зборува.

„Горда сум на своето тело. Горда сум што имаме три деца. Притисокот да бидам слаба поради улогите ме доведе до ова нарушување. Беше страшно, поради проблеми со исхраната добив булимија, а потоа тоа бев хоспитализирана“, изјави Даф за Woman’s Health.

„Можеби се се промени кога го родив Бенкс. Тогаш сфатив дека сум силна, талентирана и паметна жена”, додала Хилари.

Во последно време таа ретко се појавува во јавноста, а во меѓувреме Хилари Даф двапати се омажи и роди три деца.

go88 giải trí đẳng cấp app tài xỉu go88 go88 math

tại sunwin pc sunwin pro plus ios Đăng Ký Sunwin Miễn Phí - Đỉnh Cao Sunwin 2022