February 28, 2021 02:46
Магазин

Хајди Клум ги збуни фановите со стара фотографија

Хајди Клум изгради кариера како русокоса бомба во духот на Барбарела со кампањи кои вклучуваат модни ревии на Victoria’s Secret и насловни страни за Sports Illustrated Swimsuit Edition.

Токму порди тоа, таблодите пишуваат дека било шок да се види 47-годишната Хајди како бринета со густи веѓи на 19-годишна возраст.

Во неделата, sвездата на Project Runway (Проект писта) сподели многу ретка фотогрфија од себе кога првпат започнала да се занимава со манекенство во 1992 година.

„Помина време …..“, напиша Хајди, која сега е мајка на четири деца, и додаде емотикон смешко.

А таблоидите коментираа: Оваа девојка е прекрасна, но никој не би погодил дека е Хајди.

By the Grace of the Gods (Dub) (https://crunchyrollfree.com/m/xQYa) Episode 12 at website https://crunchyrollfree.com get crunchyroll premium free

The Irregular at Magic High School Episode 26 at AnimeHeaven attack on titan anime heaven