March 24, 2019 23:00
Забава

Харпер Бекам ја доби првата тетоважа

Модната дизајнерка Викторија Бекам (44), сопругата на пензионираниот англиски фудбалер Дејвид Бекам (43), е голема обожавателка на тетоважи. Неодамна, на социјалните мрежи, таа објави фотографија на која се тетовира со својата седумгодишна ќерка Харпер.

Тоа не се вистински тетоважи, туку од светки, но Харпер беше многу среќна бидејќи тоа е нејзината прва тетоважа. Мама Викторија има сино цветче на своето рамо, а Харпер – дијамант со крилја на подлактицата.

Викторија сигурно нема да се срами од тетоважата со својата Харпер бидејќи не е трајна, но во последно време почна да се срами од вистинските тетоважи и ги отстрани од своето тело.

Нови вести

(ВИДЕО) На девојката која вози велосипед и стана жешко, па реши да се соблече

Filip

Куче херој се врати дома со порака на вратот што ги изненади сопствениците

Filip

(Вознемирувачко видео) Јагуар нападна жена додека се обидувала да направи селфи во зоолошка

Filip