March 5, 2021 13:27
Магазин

Харисон Форд докажа дека не е холивудски сноб и дека не мора да јаде во отмени ресторани

Тој е на холивудската А-листа од 70-тите години на минатиот век.

Но, Харисон Форд го демонстрираше својот шарм на обичен човек кога си купи оброк  во калифорниската населба „Пацифички палисади“ во четвртокот.

Херојот на „Војна на ѕвездите“ (78), јасно стави до знаење дека не е сноб бидејќи зеде бурито од локалниот тако-камион. Среде топло време во Лос Анџелес, Харисон е облечен во шорцеви, маслинесто зелена маичка и спортски патики.

Не покажувајќи ни малку холивудска надменост, актерот познат како „сребрена лисица“, кој е во брак со актерката Калиста Флокхарт од 2010 година, се приближи до малиот прозорец на камионот и ја кажа својата нарачка.

Потоа, ѕвездата на „Индијана Џонс“ стрпливо ја чекаше својата храна како и секој друг редовен муштерија.

Watch The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 1 at website https://funimationfree.com funimation spring 2020

Watch Cells at Work! CODE BLACK! Episode 1 at website https://gogoanime.be gogoanime tv kissanime