July 23, 2021 20:27
Спорт

ФФМ со холограм ги донесе играчите во трговските центри (ВИДЕО)

Фудбалската федерација на Македонија ги изненади посетителите на трговските центри во главниот град.

Со поставените холограми со сите македонски репрезентативци денеска во „Рамстор“ и „Веро“, и утре во „Сити мол“, ФФМ уште еднаш на интересен начин се одлучи да го промовира настапот на Европското првенство 2020, и дополнително да ја загрее атмосферата пред најголемиот фудбалски настан оваа година на кое прво учество ќе има и Македонија.

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD. Watch Magical Warfare Episode 12

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD. Kiss wa Hitomi ni Shite (https://animeheaven.pro/m/Nmdk) Episode Full

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free. Love, Chunibyo & Other Delusions! (Dub) Episode 12