January 21, 2021 09:32
Магазин

Френк Сталоне никогаш не бил љубоморен на неговиот брат Силвестер

Додека неговиот постар брат Силвестер Сталоне стана sвезда на холивудската А-листа и познато име, Френк Сталоне никогаш не почувствувал дека е во неговата сенка.

70-годишниот Френк, помладиот брат на Слај (74), направи добра кариера за себе како музичар и актер, што е прикажано во нов документарец Stallone: Frank, That Is, кој ќе дебитира на 19 јануари.

Додека го промовира новиот филм, Френк разговараше со „Пејџ сикс“, каде што јасно стави до знаење дека не бил љубоморен на астрономскиот подем на својот брат.

„Никогаш не сум бил љубоморен. Никогаш не се чувствував како да сум во сенка. Мислам дека другите луѓе мислеа дека сум во сенка “, рече тој за својот брат.

Документарниот филм Stallone: Frank, That Is, во кој се појавуваат Силвестер Сталоне, Арнолд Шварценегер, Били ди Вилијамс и други, е поглед одвнатре во фасцинантниот живот, кариера и преживување на најнепознатиот а сепак славен забавувач во Холивуд, коментираат медиумите.

Onyx Equinox (Dub) (https://animeplanet.cc/m/d2A7) Episode 9 at website https://animeplanet.cc attack on titan anime planet

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 39 at Funimation funimation dub