September 25, 2021 02:08
Магазин

Франшизата „Предатор“ добива ново продолжение

Снимањето на новиот филм од серијалот „Предатор“, насловен Skull„Череп“, е речиси завршено

Филмот, во режија на Ден Трахтенберг (10 Cloverfield Lane), е изворна приказна за првото патување на предаторот на оваа планета и ќе може да се пофали со хероина.

Во интервју за „Колидер“, продуцентите Џон Дејвис и Џон Фокс споделија дека новиот филм ќе го надополни првиот „Предатор“ и ќе има тон сличен на The Revenant.

„Се враќа назад кон она што добро функционираше во оригиналниот филм. Тоа е генијалноста на човечко суштество кое не се откажува, кое може да набљудува и толкува, и кое може да победи помоќна, добро вооружена сила “, објасни Дејвис.

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE

Watch anime online for free at GoGoAnime boku no hero academia gogoanime

Website https://wcostream.cc: Watch Kobe to Watashi wcostream Episode Full wcostream dragon ball

Website https://animeflv.uk: Watch The King of Fighters: Destiny animeflv Episode 24 anime streaming

Uid: http://uid.me/gogoanimebe

Getpocket: https://getpocket.com/@gogoanimebe