Свет

Франција ги советува граѓаните да го одложат патувањето во Украина

Франција ги советува своите граѓани да го одложат патувањето во Украина што не им е потребно и да не патуваат во пограничните области на северот и на истокот на земјата поради ескалација на тензиите со соседна Русија.

„Ако е можно, препорачуваме да ги одложите патувањата во Украина кои не се од клучно значење за вас, се вели во соопштението на француското Министерство за надворешни работи.

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime online AnimeHeaven SK8 the Infinity

AnimeHeaven To Your Eternity

animes online Attack on Titan Final Season (Dub)

AnimeHeaven Mieruko-chan Episode 5

stream anime online AnimeHeaven Black Clover (Dub)