January 24, 2021 10:11
Забава

(Фото) Џенифер Лопез се соблече скроз гола

Пејачката Џенифер Лопез планира да го лансира својот бренд за козметика на почетокот на следната година, а за заштитно лице се одбра… себеси.

Пејачката сними спот за рекламата во која е целосно гола.

Единствено што пејачката сепак остави, беше свршеничкиот прстен со огромен дијамант кој и го подари Алекс Родригез.

 

 

 

 

I'm standing on 1,000,000 lives. Episode 12 at website https://animeheaven.pro black clover anime heaven

Watch TONIKAWA: Over the Moon For You (Dub) Episode 4 (https://funimationfree.com/m/Glwn/ep-4) at Funimation funimation channel