Магазин

(Фото) Ќерката на Маја Оџаклиевска е неверојатна убавица, копија на пејачката

Андреа Оџаклиевска, наследничката на пејачката Маја Оџаклиевска, станала вистинска убавица,

Таа е речиси вистинска копија на својата позната мајка.

Андреа, која често ја придружувала својата мајка во нејзините телевизиски настапи, уште од тогаш ги добивала комплиментите од телевизиските гледачи дека изгледа одлично.

Убвината на Андреа можеме да ја видиме на социјалните мрежи. Таа е студентка по туризам, а неретко споделува и фотографии на кои е со својата мајка.

На самите фотографии најдобро се гледа дека Андреа убавината ја наследила од мајка си Маја, помеѓу другото, и убавата широка насмевка која познатата поп-пејачка ја краси веќе со децении.

Маја, освен ќерката Андреа, ја има и ќерката Теа од која го има шестгодишниот внук Лука.

 

GoGoAnime gogoanime dororo: Attack on Titan Season 3 Part 2 (https://gogoanime.be/m/3BDk) Episode 10

ANIMEFLIX animeflix mha: Hunter x Hunter (https://animeflix.nl/m/VBE) Episode 148