Лидија Вукичевиќ неодамна објави слика со права коса и шишки, што ги изненади сите нејзини обожаватели, и ги шокираше со нов пост.

На новите фотографии кои ги објави на Инстаграм, изгледа како да има 30 години, а нејзините верни следбеници останаа во неверување.

Лидија изгледа како вистинска девојка, затегната, негувана, без брчки и уредна, а елегантната облека и интересениот детал на главата го комплетираше целото издание.

Погледнете ја сликата што ги „запали“ социјалните мрежи. Дали ја препознавате Лидија?

А вака изгледа со шишки и права коса!

Преземено од Курир