June 16, 2021 16:15
Магазин

(Фото) Целиот Лондон се врти кон ќерката на Борис Бекер

За време на прошетката низ Лондон, сите зјапаа во Ана Ермакова, ќерка на поранешниот познат тенисер Борис Бекер.

Во провокативно издание, Ана Емракова шеташе во друштво на своето момче. Нејзините кратки шорцеви ги воодушевија погледите на минувачите, свртувајќи се кон девојката која е наследничка на Бекер и ќерка од вториот брак.

И нејзиното момче беше опседнато со нејзиниот задник, па во еден момент ја грабна за истиот, што исто така беше фатено од британските папараци.

Нејзината мајка Ангела Ермакова беше руски модел со темна кожа, поради што Борис Бекер беше во кратка афера следена од медиумите.

Преземено од Sport M

WCOStream free anime: Attack on Titan (Dub) Episode 25

GoGoAnime go go anime: The Promised Neverland Episode 12