October 18, 2021 13:05
Магазин

(Фото) Тони Цетински неодамна стана дедо, а сега се ожени на 52 години

Тони Цетински објави фотографија со сопругата Дубравка која позира во прекрасна венчаница.

Пејачот сподели фотографија од венчавката на споменатата социјална мрежа со многу нежна порака која наиде на општ ентузијазам кај следбениците.

“Секое добро што го имаме или го правиме може да произлезе само од Бог кој е само добар. Исто така, љубовта, ако сака да биде вистинска, мора да доаѓа од Божјата љубов. Редовното присуство на Светата миса и примањето на телото Христово не` прави нови луѓе, Христијани. Тогаш, нашата љубов е поблиску до вистинската љубов што ја гледа Христос во нас. Во благодарност. Мажи, сакајте ги своите жени како што Христос ја сакаше Црквата и се` даде за неа “, стои во објавата на Тони на Инстаграм.

Да потсетиме, пејачот неодамна стана дедо, што го објави и на социјалните мрежи, а честитки пристигнаа од целиот регион.

Website https://animekisa.in: Watch My Wife is the Student Council President OVA animekisa Episode Full watch anime

AnimeFLV: Makasete Iruka! (Dub) anime episode Full online free at https://animeflv.uk anime streaming

GoGoAnime: Mahoutsukai Jiji anime episode Full online free at https://gogoanime.be haikyuu season 3 gogoanime

Fullmetal Alchemist: Brotherhood OVA Collection (Dub) Episode 4

Talkstats: http://www.talkstats.com/members/animefreakws.131229/#about

Onmogul: https://onmogul.com/stories/anime-flix