November 27, 2021 19:16
Хроника

(Фото) Тешка сообраќајка пред Тетово, има и загинати

Пред влезот во Тетово, поточно во Желино во близина на патарината денес се случила тешка сообраќајна несреќа, пишува Алсат-М.

Првичните неофицијални информации се дека има најмалку една жртва.

Детали се очекуваат во текот на денот.

Според снимките од несреќата, се гледа истумбан автомобил, но можно е да настрадал и пешак.

Watch Steins;Gate 0 Episode 23

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

WCOStream: InuYasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler anime episode Full online free at https://wcostream.cc ben 10 alien force wcostream

Watch anime online for free at AnimeFLV english dubbed anime

Watch anime online for free at AnimeDao animedao official site