July 23, 2019 13:58
Хроника

(Фото) Тешка сообраќајка на булевар Србија, неколку повредени

Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа утрово во Скопје, дознава 24 Инфо.

Според очевидци, во несреќата се повредени неколку лица, кои со возила на Итната помош се пренесени во болници.

Во судирот учествувале комби и автомобил. Судирот се случил на крстосницата од булаварите Србија и Трета македонска бригада.

Од МВР со детали за сообраќајката ќе има во текот на денот.

Нови вести

Маж со пушка се шета кај поранешна А1 телевизија, очевидци тврдат дека убива кучиња

Igor

Продолжен притвор на дилер кој продавал хероин кај „Сити Мол“

Igor

Полицијата го пронајде малолетникот кој побегнал од дома по расправија

Valentina