September 23, 2019 17:30
Хроника

ФОТО: Тешка сообраќајка на автопатот Велес-Скопје кај Катланово

Тешка сообраќајка вечерва се случи кај на автопатот Велес-Скопје кај Катланово дознава 24-Инфо. Еден камион е превртен, и една лента е затворена на автопатот. Засега нема информации од МВР колкумина се повредени.

Нови вести

Притворен полицец, барал 50 евра мито од Холанѓанец за сообраќаен прекршок

Igor

Лихвар од Прилеп зел комби за долг од 70.000 денари

Igor

Кумановец со малолетниот брат провалиле кај таткото, па го ограбиле

Igor