September 29, 2020 02:10
Хроника

(ФОТО) Тешка сообраќајка кај Клиника

Тешка сообраќајка се случила утрово околку 3:00 на улицата Водњанска кај ,,Клинички центар” дознава 24-Инфо. Во сообраќајката учествувале две возила каде што може да се погледне на фотографиите целосно се уништени. Засега нема детали од МВР дали има мртви.