June 23, 2021 08:40
Хроника

(Фото) Тешка сообраќајка во Бутел

Има повредени во судир на два автомобили, попладнево во Бутел, дознава 24 Инфо.

Сообраќајката се случила на една од крстосниците на булеварот Словенечка. Во моментов полицијата врши увид, а екипа на Итната помош ги пренесува повредените во болница.

Повеќе детали во текот на денот.

GoGoAnime gogoanime dragon ball z: One Punch Man (https://gogoanime.be/m/VZB) Episode 12

WCOStream wcostream dragon ball z: Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! (https://wcostream.cc/m/mWQe) Episode 3