June 24, 2021 20:55
Магазин

(Фото) Со долга коса и маичка до папокот: Тијана Дапчевиќ никогаш поженствена и посекси

Тијана Дапчевиќ често има пракса да прави разни екперименти кога станува збор за нејзиниот изглед, па така имаме прилика да ја видиме во разни изданија.

Пејачката сме ја видела и со црна, и со розова, кратка, долга, коса, а секојпат кога ќе се појави во ново издание воодушевува.

Дапчевиќ е позната по андрогениот изглед кој е нејзин заштитен стилски печат, па затоа и фотографиите каде имала „испади“ во некое поженствено и за неа несекојдневно издание, се изненадувачки.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ

Овој пат, на последната фотографија која ја објави на Инстаграм, Тијана има долга руса коса ,  додуша станува збор за перика, широки панталони и маичка или топ до над папокот, а овој стајлинг го дополни со патики – старки.

На себе има нежна шминка, а во вакво издание, досега не сме ја виделе.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ

Оваа објава на Дапчевиќ за краток период собра над 3000 лајкови, а нејзините колеги ја опсипаа со позитивни коментари.

Преземено од Вистина.мк

https://aniwatch.pro watch anime. Watch Love Stage!!: Chotto ja Nakutte Episode Full

Watch anime online for free at AnimeDao animedao tower of god. Toradora!: SOS! Hurray for Gourmands (Dub) (https://animedao.nl/m/BJEe) Episode 4

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Eden of The East the Movie I: The King of Eden (https://animebee.to/m/7d9m) Episode Full

KissAnime Cults3d: https://cults3d.com/en/users/kissanimemx