February 25, 2021 16:57
Магазин

(Фото) Сопругот на Јелена Карлеуша како Сулејман, и жената и швалерката ги испратил на одмор во ист хотел во Турција

До каде ли ќе оди приказната за неверството на Душко Тошиќ сеуште не се знае но секојдневно
во јавноста се појавуваат нови детали за неговата афера со дизајнерката Ана.
Фудбалерот очигледно минатиот период подеднакво водел сметка и за својата жена и за
шалерката со оглед на тоа дека додека тојбил на припреми тие уживале во луксузен одмор
платен од него.
Имено Душко во август минатата година ги пратил и сопругата Јелена Карлеуша но и
швалерката Ана во истиот луксузен хотел во Турција каде што редовно престојува тој а при тоа
двете за тоа немале појма.

Дека тоа е така пренесува порталот Курир.рс а може да се заклучи кога ќе се споредат
фотографиите на Јеца и Ана од тоа летување па да се заклучи дека тие се скоро идентични,
видете и сами…

Преземено од Хитпортал

Watch Gleipnir (Dub) Episode 3 (https://animeflix.nl/m/bxBM/ep-3) at ANIMEFLIX animeflix danganronpa

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 Episode 2 at website https://animefreak.ws. See more attack on titan animefreak