February 28, 2020 03:08
Хроника

(Фото) Сообраќајка пред „Палма“ во Аеродром

Утрово се случи сообраќајна незгода пред слаткарницата Палма во Аеродром.Засега од МВР нема детали за повредени лица. Повеќе информации најавуваат за подоцна.  

Според првиќните информации, нема повредени, а автомобил „рено“ удрил во еден од столбовите.