February 27, 2021 22:51
Хроника

(Фото) Се судрија два автомобила и автобус во Автокоманда

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва во скопска Автокоманда во непосредна близна на студентскиотм дом „Стив Наумов“,пренесува Република.мк

Во сообраќајката учествуваа два автомобила марки „Опел“ и „Волкфаген“, како и автобус на ЈСП.

Поради незгодата сообраќајот на булеварот се одвива отежнато.

By the Grace of the Gods (Dub) (https://animefreak.ws/m/3X8r) Episode 12 at website https://animefreak.ws one piece animefreak

Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 24.9 – Digression: Hinata Sakaguchi Episode Full at website https://animeflix.nl animeflix haikyuu