Скопје

ФОТО: Се паркираа во ЈСП новите седум автобуси

Во Скопје стигнаа дел од новите автобуси. Скопскиот градоначалник, Петре Шилегов преку својот Фејсбук профил се пофали со новите автобуси на ЈСП кои веќе пристигнаа во нашиот главен град.

,,Стасани дома,7 од 33…” стои во објавата на Петре Шилегов.

Posted by Петре Шилегов on Среда, 20 мај 2020