September 20, 2021 22:13
Хроника

(Фото) Се истумба “ауди” на патот Скопје- Штип

Автомобил “ауди А4” излетал денеска од патот Скопје- Штип, дознава 24Инфо.

Автомобилот  по излетувањето се истумбал и останал превртен на кровот.

Во моментов полицијата врши увид на местото на сообраќајката. Засега нема информации за настрадани лица.

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeflv.uk: Watch Baja no Studio animeflv Episode Full watch animes

Website https://kissanime.mx: Watch Slam Dunk (Dub) kissanime Episode 85 anime

Kyousou Giga (https://animepahe.cc/m/lXdQ) Episode Full

Catchafire: https://www.catchafire.org/profiles/1625061/

Gogoanimebe doodlekit: https://gogoanimebe.doodlekit.com/