Хроника

(Фото) Се запали автобус на ЈСП

Автобус на ЈСП се запалил вечерва во скопскта населба Аеродром, дознава 24 Инфо.

Инцидентот се случил на булеварот Трета Македонска бригада, во близина на бензинската пумпа на „ОКТА“.

Противпожарните екипи веднаш рагирале и го локализирале пожарот.

Повеќедетали во текот на денот.

 

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 4

Black Clover (Dub) Episode 165

dubbed anime Naruto

anime to watch Naruto: Shippuden

anime to watch Attack on Titan