November 30, 2021 10:45
Магазин

(Фото) Селма Хајек со деколтето ја фрли во втор план нејзината ќерка која јавноста ретко ја гледа!

Актерката Селма Хајек (55) ги украде сите погледи на лосанџелеската премиера на филмот „Eternal“, каде се појави во друштво на својата 14-годишна ќерка Валентина Палома Пино, која јавноста нема прилика да ја види често.

Мајката и ќерката за оваа прилика и модно се вклопиле, а двете носеле црн фустан со „В“ израз.
Селма е инаку позната по своето бујно деколте, а фустанот кој го носела уште толку го истакнувал тој дел.

Инаку, Валентина е единствено дете на Селма и нејзиниот сопруг Анри Пино, а ја добила за кратко време откако почнале да се гледаат. Во брак се од 2009 година, а се свршиле на романтична церемонија во Париз.

Еве како изгледале Селма и нејзината ќерка Валентина:

Watch Screechers Wild! (Dub) Episode 40

AnimeDao: Princess Mononoke anime episode Full online free at https://animedao.nl weathering with you animedao

AniWatch: Cyborg Kuro-chan (Dub) anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro watch anime online

Watch Dragon Ball Z Kai (Dub) Episode 98

AnimeFreak: Mahoromatic 2 End Year Special anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime stream