January 26, 2021 17:43
Живот

(ФОТО) Северина блесна на филмска премиера во Загреб

И покрај строгите епидемиолошки мерки, премиерата на филмот „Кумек“ на режисерот Дариј Јуричан во Загреб, привлече познати гости. Најубава беше регионалната поп-ѕвезда Северина.
Од посетата на филмската премиера хрватската пејачка сподели фотографии на својот Инстаграм профил.

Watch Black Clover Episode 97 (https://kissanimeonline.com/m/o79M/ep-97) at KissAnime kiss kiss anime

In Another World With My Smartphone (Dub) Episode 12 at website https://funimationfree.com funimation app ps4