August 2, 2021 17:04
Магазин

(Фото) Ретка фотографија: Мик Џегер со 44 години помладата девојка и нивниот син

Мелани Хамрик (34) е поранешна балерина и девојка на славниот пејач Мик Џегер (77), фронтмен на култниот бенд „Ролинг стоунс“.

Разликата од 44 години не ѝ пречи на нивната врска, а приватниот живот многу ретко го покажуваат пред јавноста.

Мелани сега објави ретка фотографија со Мик и нивниот син Деверокс (4), кое е и најмалото дете на пејачот.

Мелани на својот профил на Инстаграм најчесто објавува фотографии во балетски пози, а понекогаш го објавува и нивниот русокос син.

 

Фотографијата што Мелани ја објави е направена по повод нејзиниот 35-ти роденден:

„Денеска ја чувствувам целата љубов. Ви благодарам на сите за прекрасните пораки“, напишала таа покрај фотографијата.

На Инстаграм ја следат 35.000 луѓе, а Мик Џегер речиси и не постои на фотографиите.

Мелани и Мик се во врска од 2014 година, а пејачот неодамна одлучи да ги продаде фустаните на поранешната девојка дизајнерката Л’Врен, кој почина на 51 година од животот.

Преземено од +инфо

AnimeHeaven: Pretty Guardian Sailor Moon Crystal anime episode 26 online free at https://animeheaven.pro black clover anime heaven

AnimeFreak: Yamada-kun to 7-nin no Majo anime episode Full online free at https://animefreak.ws my hero academia animefreak

ANIMEFLIX: Sentimental Journey anime episode 12 online free at https://animeflix.nl fire force animeflix

Forum fastcap: https://forum.fastcap.com/profile/animefreakws/

Thingiverse: https://www.thingiverse.com/gogoanimelol

Miarroba: https://miarroba.com/animefreakws