December 4, 2020 16:07
Хроника

(Фото) Прегазен пешак кај „Алкалоид“

Пешак бил прегзн попладнево во Автокоманда, дознава 24 Инфо.

Според очевидци, пешакот бил прегазен на пешачкиот премин кај „Алкалоид“.

Повредениот веднаш со воизло на Итната помош бил пренесен во болница.