January 24, 2021 01:01
Живот

(ФОТО) Погледнете ја новата трансформација на Тамара Тодевска

Познатата македонска пејачка Тамара Тодевска изминатиот период го посвети на сопствениот изглед.

Имено, Тодевска е препознатлива по тоа што постојано менува нешто на себе, независно дали станува збор за нејзиниот стајлинг, фризура и шминка.

Тамара на Инстаграм објави фотографија на која позира пред огледало, додека носи обична секојдневна комбинација со тесни фармерки и блуза, а на која е видлива нејзината трансформација односно видливи се изгубените килограми.
TamaraТодевска е мајка на две деца, но и покрај тој факт продолжила да води здрав живот со напорни тренинзи и здрава исхрана.

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 35 (https://animeflix.nl/m/8gD/ep-35) at ANIMEFLIX animeflix free iwatobi swim club

Sword Art Online: Progressive Movie - Hoshi Naki Yoru no Aria Episode 2 Preview at website https://animefreak.ws anime freaks tv