January 27, 2021 01:20
Скопје Хроника

(Фото) Отворен лифт без никакво предупредување во катна гаража во центарот на Скопје

Поради несфатлива негрижа на надлежните, загрозен е животот на многу граѓани во Скопје, објави Курир.

Станува збор за лифт во катната гаража „Кресненско востание“ кај Македонска опера и балет, кој е целосно отворен и небезбеден за граѓаните, а притоа нема никаква ознака за предупредување.

 

The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods (https://funimationfree.com/m/Wzq7) Episode 24 at Funimation best anime on funimation 2020

Watch Sleepy Princess in the Demon Castle Episode 4 at website https://animeplanet.cc goblin slayer anime planet