August 5, 2021 03:03
Магазин

(Фото) Обожавателите изненадени: Бали бег во прегратка на преубава бринета – таа му е повеќе од љубов!

Бракот на еден од најатрактивните актерски парови Бурак Озџивит и Фахрие Евчен често е мета на турските медиуми. Иако парот, како што тврдат, ужива во среќен брак и воспитувањето на нивниот син Каран, често ги следат написи за брачна криза и развод. Парот, кој честопати им дава причина на медиумите да пишуваат, сега повторно е мета на озборувања, а причината е привлечната бринета со која Бурак позирал во прегратка.

Иако многумина се прашувале која е дамата на фотографијата и дали Бурак сака да објави дека има нова жена во неговиот живот, се покажало дека е неговата сестра Бурчун.
– О, таа е прекрасна. Погледнете ги оние црти на лицето и убавата црна коса. Може да се види дека се поврзани, коментирал еден фан на Инстаграм…

Преземено од Екран

Watch anime online for free at 4Anime persona 4 anime netflix. Watch Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart Throb - The Rikka Wars Episode Full

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD. Monster Hunter Stories: Ride On (Dub) (https://gogoanime.be/m/zwed) Episode 48

AniWatch Watch english anime Online in HD for FREE. Shin Hakkenden (https://aniwatch.pro/m/QDP6) Episode 26