January 26, 2021 13:07
Магазин

(Фото) Нина Бадриќ во црвен костим за капење: Одлично изгледа, но дали ќе открие каде патува!

Пејачката Нина Бадриќ ги воодушеви своите фанови со последната фотографија која ја сподели на својот инстаграм – профил.

Instagram

    Instagram

Имено, пејачката позираше на споменатата социјална мрежа во едноделен костим за капење.

„Tamo, tamo da putujem…“, под фотографијата таа го цитираше текстот на песната на Арсен Дедиќ со фотографија на бродот.

Дали Нина ќе открие каде патува? На објавата за локација напишала само „Море“!

Преземено од Слободен Печат

 

Horimiya Episode 2 at website https://kissanimeonline.com hunter x hunter kissanime

Armor Shop for Ladies and Gentlemen II (https://gogoanime.be/m/7O82) Episode 3 at GoGoAnime i want to eat your pancreas gogoanime