Магазин

(Фото) Не е за оние со слабо срце: Северина се соблече гола на 49 години

Хрватската пејачка Северина Вучковиќ (49) не престанува да ја интригира јавноста. Таа со најновата објава на социјалните мрежи ги остави обожавателите во шок, а малку е да се каже дека Инстаграм гори.

Севе објави провокативна фотографија на која заводливо позира, облечена само во високи потпетици и светкава маичка која ја соблекла на половина и ја кренала над задникот и на тој начин ја истакнала својата фигура.

„Вовед во анатомија“, напиша Северина покрај фотографијата.

„Севе, и мртвите ќе ги оживеаш “, „Балканот нека гори“ „Како виното, со текот на годините, сѐ подобро и повкусно, така и Северина“, ја пофалија фановите во коментарите, и додадоа дека Северина изгледа многу добро за своите години.

Пејачката годинава полни 50 години, но од оваа фотографија тешко е да се заклучи.

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Attack on Titan Final Season

6 LOVERS

sites to watch anime AniWatch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

My Hero Academia Episode 4

aniwatch Tokyo Ghoul

tải go88