February 27, 2021 05:22
Магазин

(Фото) Невиден луксуз: Како Боба Живојиновиќ ја изненади Лепа Брена за роденденот

Волшебно…

Лепа Брена го прослави својот 60-ти роденден со своето семејство, а Боба Живојиновиќ имаше специјално изненадување за неа. Тој им организираше ручек на нејзините пријатели во еден од рестораните.

Синот на пејачката Виктор го снимаше Боба додека тој подготвува храна за прославата на неговата сопруга, а очигледно на трпезата има раскошни јадења. Боба дури и подготви јастог.

Да потсетиме, Брена истакна дека годините и се само бројка, а роденденот го слави со семејството и нема да оди на патувањето со кое мислеше дека ќе ги изненади сите. Како гости на прославата се појавија Жика Јакшиќ и Ацо Пејовиќ.

Погледнете ја галеријата:

Преземено од Женски магазин

Ex-Arm (https://gogoanime.be/m/aYj9) Episode 2 at website https://gogoanime.be gogoanime god of highschool

Attack on Titan: Since That Day Episode Full at website https://animefreak.ws amine freak tv