June 25, 2022 22:23
Балкан

(Фото) На телото на Периш уште стои една патика, иста е и маицата која ја носел

Маичката пронајдена на телото на помлад маж кој утринава се појави кај Ада Хуја е идентична со маицата што ја носеше Матеј Периш, ексклузивно дознава „Блиц“. Станува збор за темна маичка со апликација на јагуар и натпис со жолти букви.
На неговото тело бил пронајден сребрен часовник на раката, додека во џебот од фармерките бил пронајден мобилен телефон, објави „Блиц“.

Матеј Периш бил облечен со истата маичка на фотографијата која кружеше по сите медиуми кога беше пријавено неговото исчезнување во Белград.

Новости објави и Фотографија од телото за кое се сомневаат дека е Матеј Периш, на која се гледа дека една патика се уште е на него.

Овој детал дополнително потврдува дека извлеченото тело најверојатно бил Матеј Периш по кој се трагаше пет месеци. Резултатите од ДНК анализата ќе бидат објавени утре.

go88 download android go88 club go88 bị sập

https://sunwin.gg/