October 19, 2021 01:41
Магазин

(Фото) Најважниот маж во животот на Лила денеска слави роденден

Тој е нејзината најголема поддршка, најголема љубов и најзначаен маж во нејзиниот живот.

Синот на водителката Лила Филиповска слави 27 роденден, а гордата мајка сподели неколку негови фотографии од детството, па до сега и во опис напиша емотивна порака.

„Еден живот една љубов…син, другар, поддршка, заштитник веќе 27 години…ете затоа сум толку силна. Најсреќен роденден Филипе мој да си здрав, жив и најсреќен…и уште долго да ме чуваш, браниш, пазиш и мазиш… те сака што би рекол ти мајка ти Лиле Филипова“, напиша Лила.

Website https://animeflix.nl: Watch eX-Driver (Dub) animeflix Episode 6 animeflix

Website https://kissanime.mx: Watch Hikaru no Go (Dub) kissanime Episode 75 kissanimenz

AnimeTV Watch english anime Online in HD for FREE

Sprite: Between Two Worlds Episode 2

Mastodon: https://mastodon.social/@animefreakws

Vietnamta: https://www.vietnamta.vn/gogoanimelol