August 20, 2019 01:05
Живот

(Фото) Моника Белучи грациозна на бал во Венеција

Моника Белучи грациозна на бал во Венеција

Моника Белучи и Николас Лефевре присуствуваа на бал со маски организиран од Диор во Венеција.

54-годишната актерка изгледаше грациозно во креација со корсет и црна наметка.

Таа пристигна на свеченоста со бротче заедно со 36-годишниот артист.

Нови вести

Ја исекол девојката со пила и ја изел, телото никогаш не е најдено: По 12 години затвор канибалот е повторно на слобода

24news

Камерите снимија застрашувачка глетка: Човек за влакно избегна гром

24news

Сите знаете што е вијагра, но погледнете што се случува кога човек ќе земе премногу

24news