June 24, 2021 19:24
Балкан

(Фото) „Мерцедес“ влетал во кафуле во Мостар

Невнимателен возач о автомобил влетал во терасата на едно кафуле, вчера околу 23.30 часот во Мостар, БиХ.

Возачот на „мерцедесот“ изгубил контрола над возилото и влетал во кафуелето.

За среќа никој не е повреден на терасата, пишува Бљесак.инфо.

WCOStream - Watch anime online, English dub anime. Watch Interlude Episode 3

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD. Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls - Almost Daily __! Sort of Live Video (Dub) Episode Full

4Anime Watch anime online, English anime online HD. Touhou Niji Sousaku Doujin Anime: Musou Kakyou Special Episode Full

KissAnime Edublogs: https://kissanimemx.edublogs.org/