January 24, 2021 01:00
Живот

(ФОТО) Ледено царство: Погледнете како Џеј Ло го украси домот

Џенифер Лопез се подготвува и за новогодишните и божиќните празници. Латино дивата на Инстаграм покажа како го украсила својот дом.
Повеќето украси се бели, изгледа како ледено кралство.

Фановите беа воодушевени и ја обзедоа со коментари.

„Кралица на мразот“, напишал еден обожавател.

Џеј Ло исто така на својот Инстаграм профил сподели и фотографија со својата мајка сликани покрај новогодишната елка.

Assassination Classroom (Dub) Episode 22 at AnimeHeaven animeheaven hunter x hunter

Sword Art Online Alicization War of Underworld Part 2 Episode 11 at website https://crunchyrollfree.com free crunchyroll premium account