October 22, 2020 08:36
Магазин

(Фото) Кралица на мултитаскингот: Сопругата на Алек Болдвин ги мие забите, го дои детето и прави селфи

Хиларија Болдвин не се одвојува од својот штотуку роден син…

Хиларија и Алек Болдвин повторно станаа родители, а на светот дојде нивното момче кое го доби името Едуардо Пау Лукас.

Сопругата на актерот не се одвојува од својот штотуку роден син, а на Инстаграм објави фотографија која предизвика внимание.

Имено, Хиларија во исто време ги мие забите, прави селфи и го дои детето.

– 3 ипол дена сме заедно и шампиони сме во мултитаскингот, напиша Хиларија.

Фановите и порачаа дека фотографијата е прекрасна и дека таа изгледа перфектно, еве ја сликата…

Преземено од Слободен Печат