August 13, 2022 16:37
Хроника

(Фото) „Карамбол“ кај Железничка

Нема повредени во бизарна сообраќајна незгода што се случила кај Транспортен Центар, дознава 24 Инфо.

Во судирот што се случил на семафорите кај Железничка учествувале три возила.

За среќа во сообраќајката нема повредени.