July 23, 2021 22:08
Магазин

(Фото) Заврши голготата на Тања Савиќ, пејачката повторно со синовите

Откако помина низ голгота со својот сопруг кој по никоја цена не сакаше да и даде да ги види
своите деца, Тања Савиќ конечно ја доби правдата и е заедно со своите синови.
Изминатата година Тања се бореше над правата на децатра преку судот во Австралија каде што
живееше откако се омажи. По нејзиното враќање во Србија заради разни изговори нејзиниот
сопруг не и дозволи на пејачката да ги види своите синови ниту да допатуваат кај неа.
Откако случајот заврши во нејзина полза конечно Тања објави слика со синовите и им соопшти
на следбениците дека е дома со нив:
-„Еве не нас. Среќни. Насмеани. Конечно заедно! Белграде пристигнуваме за точно 26 часа!“,
напиша пејачката.

 

Преземено од Хитпортал

Watch anime online for free at 4Anime persona 4 the animation crunchyroll. Lupin III: Harimao no Zaihou wo Oe!! Episode Full

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD. Okamikakushi: Masque of the Wolf Episode 12

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD. Watch Little Charo 2: Adventure in the Middle World Episode 5

KissAnime Osf: https://osf.io/gq8uw/