June 23, 2021 23:26
Хроника

(Фото) Двојно убиство во Бутел

Двајца се убиени, а еден е ранет вечерва во Бутел, дознава 24 Инфо.

Според неофицијални информации, еден од починатите е К.И.

Убиството се случило во близина на  ресторанот „Султан“, а голем број на полициски единици веќе се на терен. Повеќе детали се очекуваат во текот на ноќва.

4Anime 4anime discord: Watch The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 9

AnimeDao watch anime free: The Hidden Dungeon Only I Can Enter (https://animedao.nl/m/wD9J) Episode 12