February 26, 2021 19:34
Скопје

(Фото) Градот зелен пак ке никне

На железничката станица во Аеродром се појави светкава реклама на која пишува ,,Градот зелен пак ке никне.” По повеќедецениската дива депонија во населбата Мичурин од која годинава екипите на Град Скопје расчистија 15.000 кубни метри отпад, денес е нов зелен парк за граѓаните.

Watch Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II (Dub) Episode 2 at website https://funimationfree.com funimation on switch

Hunter x Hunter Episode 148 at website https://gogoanime.be gogo anime tv