Хроника

(ФОТО) Гори фабрика во Битола

Голем пожар во Битола, како што јавува репортерот на 4NEWS.mk станува збор за пожар во производствен погон.

Пожарот избувнал пред помалку од половина час, а на терен веќе се екипи на противпожарните служби.

Според неофицијални информации гори фурна која произведувала леб.

ФОТО:  4NEWS.mk

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

The Daily Life of the Immortal King 2nd Season Episode 11

watch animes Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

ANIMEFLIX Naruto

anime to watch Gintama

SK8 the Infinity Episode 12