Хроника

(Фото) Голем пожар на Пластичарска, улицата затворена

Во моментов гори објект во близина на Пластичарската улица, дознава 24 Инфо.

Поради безбедност и брза интервенција на противпоарните екипи улицата е затворена за сообрачај.

Од МВР и од Противпоѓарната бригада засега нема детали за пожарот.

 

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Cour 2 Episode 8

anime heaven au AnimeHeaven Naruto: Shippuden (Dub)

JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 20

anime website AnimeHeaven My Hero Academia Season 3

anime streaming AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2