Магазин

(Фото галерија) Јубилејно 25-то издание на ,,Златна бубамара на популарноста”

Синоќа во салата А1 под мотото „Да оживееме“ се одржува 25-тото издание на долгоочекуваната манифестација Златна Бубамара на популарноста.

За смеата беа задолжени актерот Сашко Коцев и двоецот Атанас Атанасовски и Тино Костадиновски. Во продолжение дел од атмосферата во салата.

фото: Слободан Ѓуриќ

Поврзани вести

Нов инцидент од насилни Британци-украле такси во Ченто па направиле сообраќајка

Igor

Изминатите три дена 151 нов случај со Ковид-19

Igor

Петков: Неопходен е консензус со опозицијата, но многу е важно да продолжи конструктивниот дијалог со Македонија

Igor

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

Bleach

Black Clover (Dub) Episode 167

goanime pe Attack on Titan Season 3

GoGoAnime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc