December 6, 2022 01:41
Магазин

(Фото галерија) Јубилејно 25-то издание на ,,Златна бубамара на популарноста”

Синоќа во салата А1 под мотото „Да оживееме“ се одржува 25-тото издание на долгоочекуваната манифестација Златна Бубамара на популарноста.

За смеата беа задолжени актерот Сашко Коцев и двоецот Атанас Атанасовски и Тино Костадиновски. Во продолжение дел од атмосферата во салата.

фото: Слободан Ѓуриќ

Поврзани вести

Мехмедовиќ: Состојбата со Ковид-19 е стабилна, бројот за заразени е значително намален, а смртните случаи се вистинска реткост

Igor

Поевтинуваат бензините, цената на дизелот не се менува

Igor

Малолетник од Карпош ги испраќал минатонеделните закани за бомби во скопските училишта

Igor