June 14, 2021 07:49
Магазин

(Фото) Вака Емина Јаховиќ го славеше Бајрам: Ја покажа богатата трпеза и делови од луксузниот стан

Пејачката Емина Јаховиќ славеше Бајрам, а на својот Инстаграм профил покажа богата, домашна трпеза што ја подготви по овој повод, но и импресивни делови од нејзиниот луксузен стан.

Емина овој празник го слави со својата мајка и децата, а на нејзината трпеза беа локалните специјалитети.

Јаховиќ ја сними нејзината мајка како ја поставува масата, а деталите од нејзиниот стан ги привлекоа следбениците.

„Благодарам, мамо“, рече пејачката во видеото.

Преземено од Вистина.мк

WCOStream black clover wcostream: Boruto: Naruto Next Generations (https://wcostream.cc/m/98Yk) Episode 198

AnimeDao animedao demon slayer: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (https://animedao.nl/m/wgm5) Episode 26