November 27, 2020 18:58
Магазин

(ФОТО) Бремената Емили Ратајковски позира целосно гола

“20 недели. Се среќавам со моето ново тело”, напишала манекенката под фотографијата, кој собра скоро 400.000 лајкови за само неколку минути.

Бројни фанови и испратија честитки на Емили во коментарите.

„Честитки“, „Ти си убава“, „Честитки за идните родители“, „Изгледаш одлично“, се само дел од коментарите.

Инаку, манекенката зборуваше и за Вог за нејзините ставови за мајчинството.

“Кога сопругот и јас ќе зборуваме за бременоста, по честитките сите прашуваат дали знаеме што сакаме. Сакаме да одговориме дека нема да го знаеме полот додека нашето дете не наполни 18 години и дека тогаш ќе не извести. Сите се смеат на тоа”, рече меѓу другото манекенката.